Jarná detoxikácia za 14 dní s nápojom prodetox (recenzia čitateľky Lucky)
Autor: PR článok   |   Publikované: Friday, 25. March 2016, 21:04

Ahojte, volám sa Lucia a napísala som krátku recenziu na prodetox. Detoxikácia trvala dva týždne a prodetox môžem zhodnotiť na jednotku. Cítim sa skvele, takže sa s vami rada podelím o skúsenosť a moju radosť.

Prečo som potrebovala detoxikáciu?

Prichádza jar a toto obdobie na sebe vždy  veľmi dobre spoznávam. Po zime bývam unavená a do ničoho sa mi nechce. Navyše v stravovaní nie som „anjelik“ a sychravá jeseň so zimou ma priam nútia, aby som si dala raz kačacinku s lokšami, inokedy rezník so šalátom a tak ďalej. Kto nemá tie chute?..:)

V zime naopak veľmi nekupujem zeleninu a ovocie v supermarketoch, pretože sú umelé, zo skleníkov, slnko ani nevideli a nemajú chuť. Bez nich zas v tele chýba vláknina a to (aj keď nerada) spoznám vždy.

Detoxikáciu som potrebovala, aby som sa očistila od odpadu v črevách. Viem, že tam bol. Nafúknutosť a zápcha. Zlé trávenie a málo energie.

TIP NA ČLÁNOK: Príznaky zanesenej tráviacej sústavy

Vraví sa, že telo sa zobúdza po zimnom spánku a potrebuje „nakopnúť“. Ja sa o to snažím kupovaním čerstvej zeleninky (po zime už je na trhoch). Keď som sa dopátrala k prodetoxu, vravím si „Neskúsim celý ten proces urýchliť?“.

Prečo som sa rozhodla pre prodetox?

V prvom rade ma na prodetoxe zaujalo to, že je to nápoj. Vyrába sa s pomarančovou príchuťou a prírodným zložením.

Na internete som totiž pri hľadaní vhodnej detoxikácie našla rôzne (nie príliš vábivé) metódy – tabletky, prísne diéty, črevná sprcha (klystýr)...

Tabletky som užívať nechcela, na diétu si zas až tak netrúfam, črevná sprcha.. Radšej nemyslieť..:)


Instantý detoxikačný nápoj prodetox

Prodetox som si viackrát preverila. Čítala som názory na stránke, kde som našla aj veľa odborných článkov o detoxikácii. Mala som aj pár otázok, ktoré mi zodpovedali na zákazníckom chate.

Musím uznať, že predajca je naozaj odborník na detoxikáciu. Odpovedal mi na všetky otázky ohľadom môjho zdravia, aj keď som výrobok vlastne ešte nekúpila. Potom som sa ale rozhodla.

1. Marec 2016 – začiatok detoxikácie s prodetoxom

Prodetox predáva iba jeden český predajca, takže som tovar objednala priamo zo stránky. Na trhu je výrobok nový, respektíve som sa so žiadnym podobným detoxikačným nápojom nestretla.

V balíku bol aj ďakovný list s odporúčaným užívaním a kupón na zľavu 10 %. Ten sa nemení, takže aj vy môžete priamo v objednávke zadať kód  10DETOX

 Keďže som netrpela nejakými ťažkými problémami, rozhodla som sa pre mesačnú detoxikáciu. Dodať si síl, vyčistiť tráviacu sústavu od odpadu zo zimy, podporiť trávenie a vylučovanie enzýmov. Sama som si naordinovala takú preventívno-novoročnú detoxikáciu.


Obsah sáčku mi pripomína šumienky, ktoré sme jedli v detstve..:)

Predajca v mojom prípade odporúča užívať 1 sáčok denne. Pokiaľ sú ale problémy závažné, odporúčajú sa 2 dávky denne. Ten, kto trpí viacdňovou zápchou (nedostatok vlákniny, oslabené trávenie) alebo hnačkou (nesprávne stravovanie, zápal alebo baktéria v črevách a žalúdku), by mal užívať až 2 dávky denne.

2 týždne detoxikácie v skratke

1-3 marec – prvé tri dni som sa cítila zvláštne. Netušila som, ako bude prodetox pôsobiť.

Prvý deň som užila dávku hneď ráno a po pol hodine som sa naraňajkovala (croissant, biely jogurt, jablko). Cítila som sa dosť plná, ale viem prečo.

Neodporúčajú sa mliečne výrobky. Je nutné sa im aspoň počas detoxikácie vyhnúť, pretože prodetox je plný priateľských baktérií. Ak by ste skonzumovali ďalšie v podobe mlieka a výrobkov z neho, mohli by ste dostať hnačku. To som prvý deň ešte netušila, ale vyradila som.

4-7 marec – prodetox funguje tak, že v žalúdku vytvorí vďaka vláknine a ďalším látkam rôsolovitú hmotu. To viedlo k zníženiu chuti do jedla. Jednoducho som bola sýta vlastne až do obeda.

Hotový nápoj prodetox – snažte sa nevynechávať dávky a užívajte denne

Štvrtý deň som sa teda rozhodla neraňajkovať, aby som sa necítila prejedená. Bez raňajok som vydržala až do konca detoxikácie. Možno zvyknete jesť viac a samotný prodetox vás nezasýti, mne však stačil (vážim 54 kíl). Obedy a ďalšie denné jedlá som už nevynechávala. 

8-11 marec – po týždni som citeľne vnímala, že mám viac energie. Ľahšie sa mi vstávalo do práce a cítila som sa ľahko, takže sa mi veľmi zlepšila aj nálada.

Zápcha sa stratila, pritom som nejako rapídne nemenila jedálniček. Je ale pravda, že som si naordinovala minimálne 2 ks ovocia alebo zeleniny denne.

12 – 14 marec – vo finále jarnej detoxikácie som skonštatovala, že:

  • sa mi citeľne upokojil podráždený žalúdok a zmizlo pálenie záhy
  • sa cítim oveľa ľahšie, necítim ťažobu v bruchu a zápcha zmizla
  • mám oveľa viac energie, než pred užívaním
  • zhodila som 2 kilá

Upozorňujem, že po prodetoxe je trošku sucho v ústach. Aj výrobca odporúča zvýšiť príjem tekutín, takže tak spravte aj vy.

Výsledky ma veľmi potešili a naozaj prekvapili. Plánujem túto očistu spraviť 2 x ročne. Tú jarnú mám za sebou a druhú plánujem na jeseň predtým, než príde zima.

Čo detoxikačný nápoj prodetox obsahuje?

Priznám sa, že som sa spoliehala hlavne na to, že výrobok bol nahlásený na všetkých úradoch (aj to som si zistila vopred) a že zloženie je čisto prírodné. Sama až tak presne nepoznám všetky tie latinské a zahraničné názvy bylín a podobne.

Prodetox ale v skratke obsahuje toto:

Množstvo vlákniny – mnohé z nás jej majú málo, lebo nejedia zeleninu a strukoviny. Vláknina ako „črevná kefa“ dostáva z čriev von usadeniny a látky, ktoré tam nepatria.

Zmes cenných byliniek – výťažky z viacerých byliniek podporujú tvorbu tráviacich štiav a funkciu čriev. Nie je tam žiadna chémia, prodetox verí v silu prírodných prísad.

Priateľské baktérie – mnohé z nás nepijú mlieko a kyslé mliečne výrobky im nechutia. Chýbajú tak potrebné priateľské baktérie. Ich úlohou je udržiavať  tráviacu sústavu vitálnu a odolnú voči infekciám, plesniam a pôsobeniu škodlivín.

Prírodný íl – je to vlastne čistý íl. Jeho pórovitá štruktúra do seba nasáva nečistoty a drobný odpad nahromadený v črevách a žalúdku.

Zmes antioxidantov – zmes vitamínov pre podporu imunity a celkovej telesnej vitálnosti. Pomáhajú telu čeliť nečistotám zo vzduchu, stravy a tekutín.

Prodetox je bez lakózy, bez lepku a bez umelých farbív. Užívať ho teda môžu aj alergici, celiaci, vegáni... Vlastne ma nenapadá nikto, kto by nemohol. Možno okrem tehotných mamičiek. Tým sa doplnky výživy neodporúčajú vôbec.

Kompletné zloženie nájdete tu.

 

Záverečné hodnotenie – prodetox má u mňa výbornú!

Netuším, či som 2 kilá stratila vynechaním raňajok, alebo som reálne zbavila tráviacu sústavu nečistôt a odpadu. Každopádne váha vraví jasne, že som z pôvodných 54 kíl za 14 dní dosiahla váhu 52 kíl.

Na zázraky neverím, to je jasné. Neverím na žiadne zázračné chudnúce metódy. Vďaka prodetoxu som vitálnejšia, nie som unavená, moje trávenie sa napravilo a celkovo sa cítim veľmi dobre.

Odporúčam ho každej žene, ktorá má podobné problémy, ako som mala ja. Zároveň aj ako dobrú prevenciu pred nimi, pretože sa môžu objaviť prakticky kedykoľvek.

Lucia, 34 rokov, Bratislava
To najlepšie z Profutbal.sk

foto
Kráľ roka 2016: Ronaldo porazil Messiho!
Portugalský útočník Cristiano Ronaldo z Realu Madrid sa stal štvrtýkrát víťazom ankety Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) určenej pre najlepšieho futbalistu roka 2016.
foto
Slovan reaguje: Exemplárna pokuta a vyradenie z A-tímu!
"Hráč dostal od klubu finančnú sankciu vo výške 33 000 Eur. Výška sankcie je natoľko vysoká, aby zostala výstrahou pre Františka Kubíka aj ostatných hráčov," uviedol Ivan Kmotrík ml.
foto
Slovan rokuje s Droppom a Kerbrom, možný aj príchod Kóňu a Rabiua
"Tomáš Kóňa je skúsený slovenský futbalista, bývalý reprezentant a keby prišiel do Slovana, mladí chlapci by sa od neho mali čo učiť. Je možné, že sa objaví v belasom drese," reagoval Richard Trutz
foto
Zemplínčanov zima nezastavila, v kádri nastal zvýšený pohyb
"Z novicov sú tu Kavka, Kubena a navrátilec Serečin. Okrem toho sme vytiahli pár hráčov z nášho dorastu. Trénuje s nami aj Vernon de Marco. Na prvom tréningu sa ešte neobjavil Mensah," sumarizuje Anton Šoltis
 

To najlepšie z F1.sk

foto
Wolff sa poďakoval Lowovi, hovorí však o hĺbkovej sile Mercedesu
"Úspech vo Formule 1 nie je o jednej individualite, ale o hĺbkovej sile a technickej schopnosti organizácie," hovorí športový šéf Mercedesu Toto Wolff.
foto
Marchionne: Dopriali sme si len dva sviatočné dni
"Vyzerá to tak, že z hľadiska auta sa všetko uberá správnou cestou a aj motor beží na testovacích stanoviskách vynikajúco. Tentoraz však už na nos nepadnem. Počkajme si na okamih, keď príde auto na trať a na to, čo sa stane vtedy," povedal prezident Ferrari Sergio Marchionne.
foto
Ako sa zrodil Schumiho návrat do športu...
"Rozhovory s Michaelom sa začali až v čase, keď nám Jenson povedal, že odíde. Predtým sme s Michaelom neboli v kontakte. Špekulácie o tom, že Mercedes vyvíjal tlak a Michaela chcel za každú cenu, nie sú pravdivé," hovorí Ross Brawn.
foto
Honda by mala skopírovať motorový koncept Mercedesu
"Honda sa preto pred rokom 2017 rozhodla uberať cestou Mercedesu. To znamená, že kompresor bude umiestnený na jednom konci motora a turbo na druhom," píše Motorsport.com.
 

To najlepšie z HOKEJ.sk

Corgoňom sa až vo sviatočnom – „trojkráľovom“ 36. kole podarilo vyhrať nad Popradom. K plnému bodovému zisku a už deviatemu domácemu triumfu v sérii, ich priviedol jedným presným zásahom aj pätnásťgólový Juraj Štefanka.
Trenčania konečne prerušili nelochotivú sériu ôsmich prehier a doma porazili Nové Zámky rozdielom triedy. Nová akvizícia Dukly, nórsky brankár Lars Volden, udržal vo svojom prvom zápase v trenčianskom drese čisté konto.
Starý rok ukončili zvolenskí hokejisti dvoma prehrami, no silvestrovské šampanské malo v ich prípade zázračný efekt.
"My sme mali veľmi dlhú presilovku päť na tri, ktorú sme nevyužili. Keď ju nepremeníme, ťažko môžeme pomýšľať na výhru," uvedomuje si Galamboš
 

To najlepšie z auto.sk

foto
VIDEO: Skvelá reklama na Audi RS3 po boku Audi quattro v lese
Veľmi sa nám páči, ako niektoré automobilky s hrdosťou sebe vlastnou odkazujú aj v moderných autách na svoju súťažnú históriu. Medzi také jednoznačne patrí Audi
foto
Základný model Koenigseggu navrhol pätnásťročný dizajnér + FOTO
Hovoríme tu o automobile Koenigsegg Legera, možnom budúcom superšporte švédskej automobilky. Tento koncept totiž vznikol v hlave ešte len pätnásťročného tínedžera
foto
Brzdná doska skráti brzdnú dráhu až o 40 percent + VIDEO
Švédsky vývojár a výrobca komponentov pre autopriemysel Autoliv vyvinul nového pomocníka pre mestské brzdenie
foto
Lamborghini Aventador LP 700-4 s pekne ostrým výrazom + FOTO
Taliansky býk sa v Kanade dočkal úprav za využitia komponentov z Japonska a výsledkom je poriadne agresívny superšport
 

To najlepšie z mobil.sk

foto
VIDEO: Samsung Galaxy S6 a S6 edge prináša skvelý herný zážitok
Vlajkové lode Samsungu, Galaxy S6 a S6 edge, s vysoko výkonným procesorom a obrazovkou Quad HD vytvárajú výborne podmienky pre tie najlepšie pôžitky z mobilných hier
foto
V Orangei vyzbierali za štyri mesiace vyše 28 000 starých mobilov. Pomôžu tak Náruči záchrany
Dlhodobá ekologická akcia Orangeu Staré mobily sú na dve veci sa stále teší popularite. Od februára do konca mája v rámci nej zákazníci na predajné miesta priniesli viac ako 28-tisíc starých nepoužívaných mobilných telefónov
foto
ASUS rozmýšľa o kúpe HTC
Taiwanský podnik Asustek, ktorý je priekopníkom najmä v počítačovej výrobe, ale zastúpenie má aj na trhu so smartfónmi, či tabletmi prejavil záujem o kúpu tvorcu smartfónov HTC Corp
foto
Sony uvedie na trh Xperiu C4 Dual
Minulý týždeň Sony oznámilo predaj produktu Xperia C4 Dual. Zariadenie so službou dual-SIM sa uvedie do ponuky na indickom trhu už čoskoro
 
Vyhľadávanie na beauty.sk
 
 
Vygenerované za 11 ms. :: Country :: Region :: City